Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jaké hračky pro 1,5leté dítě mu udělají největší radost?

2024-07-02
Jaké hračky pro 1,5leté dítě mu udělají největší radost?

Rok a půl staré dítě rádo objevuje svět a rozvoj jeho motoriky mu otevírá mnoho nových možností k zábavě. Jaký dárek v tomto období vzbudí největší zájem dítěte a poskytne mu mnoho hodin fantastické zábavy? Sáhněte po hračkách, které nejen že mu udělají radost, ale také podpoří jeho motorický a kognitivní vývoj. Níže najdete pár inspirací.

Hračky pro rok a půl staré dítě - spojte zábavu s učením

Přemýšlíte, co koupit svému dítěti, aby mělo chytrou zábavu? Široký výběr na trhu často způsobuje závratě. Jak vybrat z bohaté nabídky obchodů nejlepší hračky pro 1,5leté dítě? Ujistěte se, že jsou přizpůsobeny aktuálním rozvojovým potřebám dítěte a jeho kognitivním schopnostem.

V tomto věku se děti učí hlavně prostřednictvím hry. Stojí za to využít této skutečnosti k podpoře jejich rozvoje. Skvělou volbou budou kreativní hračky vzdělávacího charakteru, umožňující cvičení přesnosti pohybů, jistoty úchopu, koordinace oko-ruka nebo síly svalů.

Jaké hračky pro 1,5leté dítě vybrat? Co zvážit při koupi?

Než se rozhodnete pro nákup, ujistěte se, že vybranou hračku je vyrobena z kvalitních materiálů a je plně bezpečná pro dítě. Zkontrolujte, zda splňuje platné normy EU. Sáhněte po odolných hračkách pro děti, které jsou snadno udržovatelné čisté a nemají ostré hrany. Najdete je v našem internetovém obchodě.

Dřevěné vzdělávací hračky pro rok a půl staré děti kombinují mimořádnou trvanlivost a poutavý design. Můžete si být jisti, že si zachovají estetický vzhled po dlouhou dobu. Jejich jemné barvy bezpochyby zaujmou dítě a nebudou nadměrně stimulovat jeho smysly. Jednoduchá konstrukce a solidní zpracování z nich činí ideální volbu pro děti ve věku 18 měsíců. Dřevěné hračky rozvíjejí manuální dovednosti dětí a pomáhají jim zlepšovat paměť, trénovat koncentraci a vytrvalost. Skvěle se hodí jako dárky, které podporují představivost dětí.

Vzdělávací hračky pro rok a půl staré dítě - jaké?

Čas na inspiraci. Zde je několik nápadů na vhodné hračky pro děti ve věku 18 měsíců, které jim udělají radost a zároveň podpoří jejich vývoj:

Při výběru hraček pro své dítě zohledněte nejen jeho současné vývojové potřeby, ale také zájmy. Pokud dítě nadchne pohled na auta, odrážedlo-autíčko ho určitě potěší. Pokud naopak rádo sahá po panenkách, lehký a snadno ovladatelný kočárek mu zpestří hru a navíc podpoří jeho pohybový vývoj. Pamatujte, že funkčnost je stejně důležitá jako design. Vždy si také všímejte označení ohledně věkového určení. Nekupujte svému dítěti hračky, které jsou určeny pro starší děti. Tímto způsobem ho můžete odradit od hry a obtíže a neúspěchy během ní mohou narušit dětskou sebedůvěru.

pixel