Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dřevěné vzdělávací hračky

( množství produktů: 43 )

Chcete podpořit rozvoj svého dítěte? Vybavte ho inovativními vzdělávacími hračkami z našeho internetového obchodu. Malé děti se skvěle učí prostřednictvím hry. Jednoduché a promyšlené produkty, určené pro nejmenší, činí poznávání světa ještě zajímavějším a usnadňují získávání nových manuálních i kognitivních dovedností. V našem obchodě najdete vzdělávací hračky pro děti všech věkových kategorií!

Dřevěné vzdělávací hračky - podpora rozvoje dětí

V sortimentu Mamabrum najdete barevné a detailně propracované vzdělávací hračky, určené dětem v každé fázi jejich rozvoje. Moderní design zajišťuje, že děti po nich budou rády sahat, a jednoduchá konstrukce s řadou dostupných funkcionalit je zárukou kreativní zábavy a stimulace dětského nervového systému.

Nabízíme skutečné bohatství atraktivních návrhů. Mezi nimi najdete tvarové třídící hračky, senzorické manipulační desky, vzdělávací stolky, puzzle, stavebnice a mnohem více. Doporučujeme kvalitní vzdělávací hračky pro děti různého věku, od kojenců až po starší děti.

Vzdělávací hračky pro nejmenší - bohatství nabídek

Naše nabídka je určena především pro zvídavé kojence. Nabízíme hračky, které podporují jejich motorický rozvoj. Je to příležitost ke zdokonalení manuální zručnosti, koordinace pohybů a jejich přesnosti. Produkty navržené podle systému Montessori okouzlují svým minimalistickým provedením. Lze je používat mnoha různými způsoby, takže nikdy neomrzí.

Vzdělávací hračky pro nejmenší z našeho internetového obchodu nemají ostré hrany. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je dřevo, a jejich povrch je pokryt netoxickými barvami. Jsou bezpečnou volbou pro nejmenší. Přizpůsobené velikosti malých ručiček, odolné proti poškození, tyto hračky bezpochyby vydrží dlouhou dobu. Dostupné v jemných, oku příjemných barvách, nepředstavují nadměrnou stimulaci pro dětské smysly. Jsou skvělým nápadem na dárek pro každé dítě.

Dřevěné vzdělávací hračky - zdroj radosti a vědění

Kromě hraček určených pro kojence nabízíme také široký výběr produktů pro malé děti. Tyto hračky slouží jako didaktické pomůcky při učení například barev a tvarů. Puzzle s mnohobarevnými potisky, magnetické tabule, věže z kostek a motorická smyčka jsou jen některé z našich návrhů. Díky nim si děti snadno osvojí názvy zvířat, ročních období, částí oděvu atd. Kreativní vzdělávací hračky také usnadňují výuku abecedy a čísel. Rozšiřují znalosti předškoláků o světě a uspokojují jejich zvědavost.

Výrobky vytvořené s ohledem na rozvojové potřeby malých dětí představují atraktivní způsob trávení času s dítětem. Skvěle se hodí nejen doma, ale i při venkovních hrách nebo na cestách. Vzdělávací hračky učí samostatnosti a odpovědnosti. Posilují také dětskou sebejistotu, formují schopnost logického myšlení a koncentrace, a navíc okouzlují svým designem.

Vzdělávací tabule pro děti, kostky a mnoho dalšího!

Cvičení kreslení a psaní se stane skutečným potěšením s praktickou, oboustrannou tabulí. Děti mohou nejen psát první písmena a čísla, ale také skládat první slova z magnetických puzzlí. Stabilní tabule je funkční hračka, která potěší každého předškoláka. Aby byla hra ještě zajímavější, vyberte model vybavený počítadlem a hodinami.

Co můžete najít v naší nabídce? Dřevěné vzdělávací kostky, třídící pyramidy, balanční desky, které podporují pohybový rozvoj dětí všech věkových kategorií, horolezecké kostky, hudební nástroje a chodítka, která usnadňují učení chůze. Pokud chcete svému dítěti udělat radost a současně podpořit jeho nové dovednosti, prozkoumejte naši nabídku ještě dnes! Z obrovského množství unikátních návrhů vyberte vzdělávací hračky přizpůsobené věku vašeho dítěte a neváhejte s jejich nákupem!

pixel