Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dřevěné domečky pro panenky

( množství produktů: 4 )

Hledáte způsoby, jak zpestřit zařízení dětského pokoje a zároveň zajistit svému dítěti hodiny fantastické zábavy? Naše nabídka zahrnuje prostorné a efektní dřevěné domečky pro panenky. Je to skvělý dárek pro vaše dítě. Doporučujeme vysoce kvalitní, velké dřevěné domečky pro panenky vybavené pečlivě dokončeným nábytkem. Bezpochyby plní dětské sny.

Domečky pro panenky - bezpečná a kreativní zábava

V našem internetovém obchodě najdete domečky vytvořené s péčí o každý detail. Jejich výjimečný design probouzí představivost a povzbuzuje ke kreativní zábavě. Doporučujeme modely s pečlivými kresbami na stěnách, které imitují prvky domácího interiéru. Celek skvěle doplňuje množství nábytku, jako jsou lampa, na, klavír, postel či pohovka. Dítě je může libovolně přemisťovat, čímž mění vzhled pokojů a přizpůsobuje je svým aktuálním potřebám.

Dřevěné domečky pro panenky z našeho sortimentu jsou vyrobeny z netoxických, vysoce kvalitních materiálů, bezpečných pro nejmenší. Nemají ostré hrany, což minimalizuje riziko úrazu během hraní. Pevná, moderní konstrukce se vyznačuje výjimečnou odolností, což je obzvláště důležité u malých dětí.

Dřevěné domečky pro panenky - efektní prvek interiéru

Domečky splňující všechny požadované bezpečnostní normy se skvěle začlení do zařízení dětského pokoje. Vytvořené ze dřeva vnesou do interiéru přírodní charakter, dodají mu útulnost a kouzlo. Dřevěné domečky pro panenky jsou nesmírně trvanlivé a neztrácejí estetický vzhled s časem. Budou plnit roli ozdoby v zařízení dlouho, přinášejíc zároveň dítěti spoustu zábavy.

Doporučujeme modely v uklidňujících, módních barvách, které zapadnou téměř do každého interiéru, jak moderního, tak tradičního. Určitě se budou líbit vašemu dítěti. Vyrobené z ekologických materiálů, byly vytvořeny na základě metod šetrných k životnímu prostředí. Velkou oblibu mezi našimi zákazníky mají domečky pro panenky, doplněné o dřevěné figurky členů rodiny. Hraní s nimi nikdy neomrzí.

Domeček pro panenky dřevěný - malý i velký

Nezáleží na tom, zda je dětský pokoj prostorný, nebo v něm není moc místa, v našem sortimentu určitě najdete domek pro panenky o vhodných rozměrech. Nabízíme jak velké domečky, tak i malé modely. Ty první, i přes své značné rozměry, mají lehkou konstrukci. Prostorné místnosti s mnoha širokými okny usnadňují hraní a zajišťují snadný přístup pro dětské ručičky.

Domek pro panenky dřevěný je nabídka pro děti již od 3 let. Pokud se rozhodnete pro malý model, můžete počítat s jeho mobilitou. Dítě ho může libovolně přemisťovat podle místa hraní. Menší rozměry neznamenají nižší přesnost provedení. Jak nábytek, tak vzhled domečku dokonale napodobují realitu a těší oči.

Velké dřevěné domečky pro panenky - s terasou a zahradou

V naší nabídce najdete mimo jiné domečky vhodné pro panenky o velikosti cca 24 cm. Mají až 3 prostorná patra! Kromě toho jsou vybaveny úchvatnou terasou a zelenou zahrádkou s odpočinkovým nábytkem. Velkou různorodost představuje efektní, bateriemi napájené LED osvětlení. Díky němu domeček získá jedinečnou atmosféru a můžete si s ním hrát i po setmění při zhasnutém světle, což bude pro dítě jistě velkou atrakcí.

Velké dřevěné domečky pro panenky jsou vysněným narozeninovým nebo vánočním dárkem pro téměř každé dítě. Hra na domov umožňuje dětem napodobovat rodiče, podporuje učení a porozumění společenským chováním a také rozvíjí představivost. Mamabrum doporučuje modely vysoké až 123 cm! Takové překvapení určitě udělá vašemu dítěti obrovskou radost! Bohaté vybavení domečků jim otevře neomezené možnosti hry, ať už samostatné, s malými kamarády nebo s rodiči.

Domeček pro panenky s terasou - snadná montáž

Objednáním domečku z našeho internetového obchodu obdržíte sadu k vlastnímu sestavení. Nemusíte se však bát obtíží. Domeček pro panenky dorazí na vaši adresu s jasným a čitelným návodem, který vás provede jednotlivými kroky a pomůže vám vyhnout se pochybnostem. Domeček pro panenky s terasou sestavíte bleskově a bez jakýchkoliv problémů. Výzvou pro vás nebude ani jeho skladování.

Jak se starat o čistotu domečků dostupných v našem sortimentu? Je to velmi jednoduché! Budete potřebovat pouze vlhký hadřík. Otřete všechny povrchy, abyste odstranili prach a špínu. Tímto způsobem zachováte estetický vzhled domečku po dlouhou dobu, což umožní vašemu dítěti bezpečnou a kreativní hru. Domečky pro panenky z nabídky Mamabrum jsou zárukou mnoho nezapomenutelných okamžiků plných zábavy. Díky nim si vaše dítě bude moci naplno užít svou fantazii a oddávat se jedinečné zábavě. Nečekejte, vyberte pro něj model již dnes a objednejte online v našem internetovém obchodě!

pixel