Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kostky s aktivitami pro děti

( množství produktů: 2 )

Kostky s aktivitami a senzorické kostky jsou mezi kojenci a malými dětmi velmi oblíbené. V naší nabídce je můžete najít v provedení z kvalitního dřeva. Nabízíme modely s krásným designem, které nejenže podporují rozvoj vašeho dítěte, ale také mu zprostředkovávají hodiny zábavy. Dřevěná vzdělávací kostka je ideálním dárkem pro každé dítě.

Senzorické kostky pro kojence - hračky stimulující představivost

Naše kostky s aktivitami jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám těch nejmenších. Jsou schopné upoutat jejich pozornost a povzbudit je k interakci. Textura dřeva je příjemná na dotek a spolu s jemnými barvami tvoří atraktivní celek. Pohyblivé části představují vynikající příležitost pro rozvoj jemné motoriky dětských prstů. 

Interaktivní multifunkční kostka pro nejmenší představuje ekologicky šetrnou hračku. V našem internetovém obchodě si můžete vybrat z modelů různých velikostí a tvarů. Díky prvku motorické smyčky, sorteru tvarů, otáčecím nebo vkládacím elementům a manipulačnímu bludišti poskytují nekonečné hodiny skvělé zábavy.

Dřevěné interaktivní kostky - podpora pro rozvoj vašeho malého dítěte

Strávený čas s dřevěnou vzdělávací kostkou představuje nejen zábavu, ale i významnou příležitost pro rozvoj manuálních schopností. Posunováním korálků, chytáním malých kostek a ovládáním pohyblivých prvků si děti zdokonalují jemnou motoriku, koordinaci mezi zrakem a pohybem. Každá naše kostka pro kojence je navržena jako multifunkční hračka, nabízející nekonečné možnosti pro kreativní hru a učení.

Interaktivní dřevěná kostka pro děti podporuje malé objevitele v osvojování si písmen, čísel a dokonce i základů čtení. Podle typu může také napomáhat v rozpoznávání různých zvířat a jejich pojmenovávání, což je skvělý způsob, jak rozšířit slovní zásobu a jazykové dovednosti dítěte. Kromě toho tyto hračky podporují rozvoj řešení problémů a logického myšlení. Stimulují dětskou fantazii a zajišťují, že se malé děti tak snadno nenudí.

Dřevěné kostky plné aktivit - podpora rozvoje smyslů

Obohaceny o senzorické elementy, dřevěné vzdělávací kostky jsou navrženy tak, aby stimulovaly smysly vašich dětí, povzbuzovaly nervový systém a přispívaly k rozvoji kognitivních schopností u těch nejmenších. Pomáhají dětem učit se rozlišovat tvary, porovnávat velikosti a pojmenovávat barvy. Tyto kostky jsou také skvělým nástrojem pro rozvoj schopnosti soustředit se. Interaktivní dřevěná kostka je bezpečnou volbou pro vaše nejmenší, doporučujeme modely, které odpovídají všem platným normám EU, bez ostrých hran a s dokonale hladkým povrchem.

Zvolte kostky s aktivitami vysoké kvality z naší nabídky. Můžete se spolehnout na jejich precizní zpracování a moderní, minimalistický design. Nabízíme modely, které se pyšní výjimečnou odolností a zajistí vašim dětem zábavu na dlouhou dobu. Jakou dřevěnou interaktivní kostku vybrat pro vaše dítě? Vyberte model odpovídající věku vašeho dítěte a neváhejte s objednávkou. Objednejte si ještě dnes v našem internetovém obchodě!

pixel